Volám sa Ivana Hudec Strápková. Som osobný fitness tréner a tréner skupinových cvičení. Momentálne trénujem v multifunkčnom gyme HYBKO v Trenčíne.

Ako dieťa som skúšala mnoho športov, no žiaden ma neupútal natrvalo. Bavilo ma cvičiť doma, posilňovať a spevňovať telo vlastnou váhou. V roku 2012 som objavila Jumping a zamilovala si ho. V roku 2014 som absolvovala certifikovaný kurz Jumping trénera pod vedením Vierky Gimeckej a začala som sa venovať vlastným tréningom a hodinám Jumpingu.

K zručnostiam každého trénera patrí aj celoživotné vzdelávanie sa v oblasti výživy a športu. Za uplynulé roky som absolvovala množstvo akreditovaných kurzov a získala tiež certifikát a preukaz osobného trénera. Svoje znalosti stále prehlbujem a pravidelne sa vzdelávam. Výživové plány robím pod hlavičkou Planeat.sk. Garantmi vysokej kvality tohto systému sú poprední slovenskí obezitológovia a odborníci v oblasti športu a výživy. Klientov učím zdravému životnému štýlu a na podporu výživy buniek a ozdravenie organizmu, pracujem i s doplnkami výživy.

So svojimi klientami sa snažím udržiavať priateľské vzťahy a do spolupráce s nimi vkladám to najlepšie čo viem. Každý človek by sa mal cítiť vo svojom tele príjemne. Som tu aby som klientom pomohla dosiahnuť stanovený cieľ na ceste k hľadaniu lepšieho JA. Mojím poslaním je aby sa každý klient cítil úžasne - zdravo - silný.

Chcete sa dostať dlhodobo do formy? Napíšte mi a dohodneme si konzultáciu. Možná i spolupráca ONLINE.