Redukcia hmotnosti, výživa, poradenstvo a podpora pri zmene životného štýlu - osobne i online

Poradenstvo v oblasti zdravého chudnutia bez jojo efektu, úpravy stravovacích návykov,zmeny životného štýlu , jedálničky na mieru , poradenstvo v oblasti stravy a výživy. Pod vedením certifikovanej výživovej poradkyne.

Jumping interval 

Dynamický tréning na profi trampolínkach posilní Vaše telo i myseľ :-) zvyšuje kondíciu i silu, urýchľuje detoxikáciu organizmu, podporuje redukciu hmotnosti, nezaťažuje kĺby. To všetko podporené skvelou hudbou a pod vedením certifikovanej inštruktorky.

Kruhový tréning pre ženy 

Spevnenie svalstva, formovanie postavy, spaľovanie kalórií, zlepšenie kondície...toto všetko ponúka kruhový tréning. Využívame jednoduché športové náradie a vlastnú váhu...cvičenie je bez trampolín. Pod vedením certifikovanej inštruktorky.

TABATA pre každého 

Energická hodinka zameraná na kondíciu i silu. Spevnenie svalstva, formovanie postavy, spaľovanie kalórií, zlepšenie kondície. Pod vedením certifikovanej inštruktorky. Zohľadnenie kondície a možností klientov.

Total Body Work

Skupinový tréning pod vedením certifikovanej inštruktorky Vám pomôže spevniť celé telo pomocou cvikov s vlastnou váhou. Trénuje sa na motivačnú workoutovú hudbu. 

Tréningy "one to one"

Individuálne tréningy prispôsobené Vašim potrebám. Spevnenie svalstva, formovanie postavy, spaľovanie kalórií, zlepšenie kondície. Pod vedením certifikovanej inštruktorky. Tréningy prebiehajú v súkromných priestoroch formou kondičných a silových tréningov, posilovanie vlastnou váhou a s použitím jednoduchého cvičebného náradia